MYŚLIMY NOWATORSKO
DZIAŁAMY ODWAŻNIE

Wspólna pasja, wszechstronne kompetencje, skuteczne działania. To cechy, które łączą nas pod szyldem MORA. Razem widzimy więcej i efektywnie realizujemy powierzone zadania.

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem, którego spoiwem jest pasja do kreowania lepszego, funkcjonalnego i użytkowego otoczenia. Wspólnie posiadamy różnorodne kompetencje z zakresu wzornictwa przemysłowego, grafiki i kreowania marki, marketingu oraz inżynierii. Dzięki szerokiemu zakresowi dziedzin, w których działamy razem, jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić proces projektowy od badań wstępnych i etapu koncepcyjnego po etap wdrożeniowy i strategie marketingowe.

Czym dla nas jest design? To kompleksowa działalność projektowa, oparta na konkretnej metodyce, uwzględniająca funkcjonalność i użytkowość produktu, czyli ergonomię, technikę i technologię, estetykę, ekonomię, rynek, ekologię oraz aspekty społeczne i psychologiczne. Projektowanie stanowi syntezę tych elementów ubraną w konkretną formę. Najważniejszy jest użytkownik, więc projektujemy tak, aby chciał do produktu i marki wracać.

Dobry design to skuteczny design

Michał Piątkowski

Projektant produktu
projektant wnętrz

Absolwent Inżynierii Wzornictwa
Przemysłowego na Politechnice Krakowskiej:
Absolwent szkoły Wnętrz i Przestrzeni
w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Emilia Stec

PROJEKTANT PRODUKTU
PROJEKTANT GRAFICZNY
FOTOGRAF

Absolwentka Inżynierii Wzornictwa
Przemysłowego na Politechnice Krakowskiej;
absolwentka Technikum Fotograficznego